KARMER Olarak Erbaa Kampüsündeydik...

Manşetler

KARMER Olarak Erbaa Kampüsündeydik...

  •  4 Aralık 2019 Çarşamba
  •  181 Görüntüleme
  •  Yazdır

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (TOGÜ KARMER) olarak merkezimizi tanıtmak ve öğrencilerimize çeşitli alanlarda eğitim vermek amacıyla Üniversitemiz Erbaa Kampüsü'ndeydik. Yoğun öğrenci katılımı nedeniyle merkezimizin tanıtımı ve eğitimler 3 ayrı salonda gerçekleştirildi. İlk salonda TOGÜ KARMER Müdürümüz Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN, Merkezimizin tanıtımını gerçekleştirdi ve ardından kariyer temsilcimiz Esra FAKİRSEVER Özgeçmiş Hazırlama Ve İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi.  İkinci salonda ise kariyer temsilcimiz Duygu DEMİREL, Özgeçmiş Hazırlama e İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi ardından yine TOGÜ KARMER müdürümüz Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezimizi tanıttı. Üçüncü salonda ise TOGÜ KARMER müdür yardımcımız Öğr. Gör. Selda DEMİR Kariyer Uygulama Ve Araştırma Merkezimizi tanıttı ardından kariyer temsilcimiz Edanur BÜLBÜL,  Özgeçmiş Hazırlama Ve İş Görüşmeleri (Mülakatlar) eğitimini verdi.

Bizleri ağırlayan başta Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ümit YILDIRIM ve Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mesut ARDIÇ olmak üzere Erbaa Meslek Yüksekokulu KARMER Temsilcisi Öğr. Gör. Fatih ERARSLAN’a, Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi KARMER Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Döndü ŞANLITÜEK’e, Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu KARMER Temsilcisi Öğr. Gör. Hülya AKYÜZ’e, Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi KARMER Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Murat SAĞLAM’a, programa yoğun katılım gösteren tüm öğrencilerimize ve personellerimize teşekkür ederiz. 




Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.