A.101

Manşetler

A.101

  •  18 Ekim 2019 Cuma
  •  143 Görüntüleme
  •  Yazdır

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak öğrencilerimizi sektörlerinin öncüleriyle bir araya getiriyor ve kariyer hedeflerini doğru belirlemelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz. 

Kariyer söyleşilerinin ilk konuğu A.101 Bölge Genel Müdürü Koray DEĞİRMENCİ oldu. Ailesi ve ekibiyle birlikte okulumuzda ağırlama keyfi yaşadığımız DEĞİRMENCİ yaşadığı tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaştığı konuşmasında kitap okumanın ve kendini geliştirmenin öneminden bahsetti, konuşmanın ardından söyleşi kısmına geçildi. Müdürümüz Doçent Doktor Doğan BOZDOĞAN tarafından moderatörlüğü gerçekleştirilen bu kısımda yöneltilen ‘çalışan profilinde nelere dikkat edersiniz?’ sorusuna ‘öncelikle lise mezunu olması şart daha sonra bir kişinin yaptığı işi en iyi şekilde yapması gerektiğine inanıyorum, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışma arkadaşlarıyla çalışıyoruz’ yanıtını verdi. Ayrıca ‘TOGÜ mezunu kaç çalışanınız var?’ sorusuna ‘TOGÜ mezunu ve aynı zamanda halen burada okumaya devam eden oldukça çalışanımız var’ cevabını verdi. Öğrencilerimiz tarafından gelen soruları da tüm içtenliğiyle cevaplayan DEĞİRMENCİ’ye okulumuz tarafından Fenerbahçe forması hediye edildi. DEĞİRMENCİ ve KARMER çalışanları daha sonra Rektörümüz Profesör Doktor Bünyamin ŞAHİN tarafından ailesiyle birlikte ağırlandı. 

Katılımından ve katkısından dolayı Koray DEĞİRMENCİ, A.101 ekibi ve ailesine, söyleşinin açılışında sahne alan TOGÜ Konservatuarı öğrencilerine ve Sayın Rektörümüz Bünyamin ŞAHİN nezdinde tüm TOGÜ çalışan ve öğrencilerine teşekkür ederiz. 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.