Kariyer Temsilcileri

  • ANA SAYFA
  • BİRİMLER
  • KARİYER TEMSİLCİLERİ


Edanur BÜLBÜL

01.01.1997 Tokat doğumlu. Ortaöğretimini Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuan da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Maliye 4. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. Sağlıkta Kariyer Fuarı adlı etkinlikte sekreterya olarak görev almaktadır.


Duygu DEMİREL

03.06.1999 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Plevne Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuan da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Maliye 4.Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır.Sağlıkta Kariyer Fuarı adlı etkinlikte sekreterya olarak görev almaktadır.


Kamer Kübra YILDIZ

30.06.2001 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaöğretimini Küçükçekmece Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Şuan da Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Maliye 1.Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde Kariyer Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. 


Esra FAKİRSEVER

20.08.1997 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Plevne Lisesinde tamamladı. Şuan da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Maliye 4.Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır.Sağlıkta Kariyer Fuarı adlı etkinlikte sekreterya olarak görev almaktadır.


Yavuz Selim ÖZYER

15.03.1998 yılında Tokat‘ın Turhal ilçesinde doğdu. Ortaöğretimini Turhal Sami Baklacı Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuan da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde İşletme 3. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde Kariyer Temsilcisi olarak görev almaktadır.


Merve ERTAN 

03.08.1999 yılında Niğde’de doğdu. Ortaöğretimini Ankara Altındağ Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde tamamladı. Şuan da Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Maliye Bölümü öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde Kariyer Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.