Kariyer Temsilcileri

  • ANA SAYFA
  • BİRİMLER
  • KARİYER TEMSİLCİLERİ


Edanur BÜLBÜL

01.01.1997 Tokat doğumlu. Ortaöğretimini Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Maliye Anabilim Dalı'nda yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. I. International Innovation ve Career Congress adlı kongrenin düzenleme kurulunda görev almaktadır.


Duygu DEMİREL

03.06.1999 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Plevne Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Maliye Anabilim Dalı'nda yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.  Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. I. International Innovation ve Career Congress adlı kongrenin düzenleme kurulunda görev almaktadır. 


Esra FAKİRSEVER

20.08.1997 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Plevne Lisesinde tamamladı. Şuanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Maliye Anabilim Dalı'nda yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.  Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. I. International Innovation ve Career Congress adlı kongrenin düzenleme kurulunda görev almaktadır. 


23.08.1997 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Tokat Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Şuanda Gaziosmanpaşa Üniversitesi Elektrik- Gaziosmanpaşa Üniversitesi Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynuyor. I. Uluslararası İnovasyon ve Kariyer Kongresi adlı kongrenin kuruluşunda görev almaktadır.


21.08.1996 yılında Tokat merkezde doğdu. Ortaöğretimini Mahperi Hatun Mesleki Teknik Anadolu lisesinde tamamladı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Maliye lisans öğrenimini tamamladı. Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitim vermekte ve Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. I. International Innovation ve Career Congress adlı kongrenin düzenleme kurulunda görev almaktadır.


04.07.2001 yılında İzmir Bornova'da doğdu. Ortaöğretimini Sınav Temel Lisesinde tamamladı. Şuanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğinde lisans öğrenimine devam etmektedir.  Aynı zamanda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde Kariyer Temsilcisi olarak aktif rol oynamaktadır. I. International Innovation ve Career Congress adlı kongrenin düzenleme kurulunda görev almaktadır.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.