Kariyer Danışmanları

  • ANA SAYFA
  • BİRİMLER
  • KARİYER DANIŞMANLARI


Öğr. Gör. Celal ALTINTAŞ

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1986 yılında Yozgat’ta doğdu. 2004 yılında eğitime başladığı Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Maliye lisans eğitimini 2008 yılında tamamladıktan hemen sonra, aynı üniversite bünyesinde Maliye Anabilim Dalı yüksek lisans çalışmalarına başladı ve yüksek lisans eğitimini Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde aynı anabilim dalında tamamladı.

Yüksek lisans çalışmaları sırasında Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde iki yıl süreyle ücretli öğretim görevlisi olarak çalıştı. Serbest muhasebeci mali müşavirlik bürolarında çalıştı. 2010 yılında Gümüşhane Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında buradaki işinden ayrılarak; şuan halen çalıştığı Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve halen bu kurumda çalışmaya devam etmektedir.

Öğrenciliği yıllarında Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı görevini iki yıl süre ile yürüttü. Görev yaptığı Gümüşhane Üniversitesi’nde müdür yardımcılığı, bölüm başkanlığı ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde bölüm başkanlığı, kulüp akademik danışmanlığı ve kariyer danışmanlığı görevlerinde bulundu. Doğa yürüyüşü, tiyatro ve futbol hobileri olan Celal Altıntaş evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.