Kariyer Danışmanları

  • ANA SAYFA
  • BİRİMLER
  • KARİYER DANIŞMANLARI


Öğr. Gör. Celal ALTINTAŞ

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1986 yılında Yozgat’ta doğdu. 2004 yılında eğitime başladığı Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Maliye lisans eğitimini 2008 yılında tamamladıktan hemen sonra, aynı üniversite bünyesinde Maliye Anabilim Dalı yüksek lisans çalışmalarına başladı ve yüksek lisans eğitimini Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde aynı anabilim dalında tamamladı.

Yüksek lisans çalışmaları sırasında Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde iki yıl süreyle ücretli öğretim görevlisi olarak çalıştı. Serbest muhasebeci mali müşavirlik bürolarında çalıştı. 2010 yılında Gümüşhane Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında buradaki işinden ayrılarak; şuan halen çalıştığı Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve halen bu kurumda çalışmaya devam etmektedir.

Öğrenciliği yıllarında Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı görevini iki yıl süre ile yürüttü. Görev yaptığı Gümüşhane Üniversitesi’nde müdür yardımcılığı, bölüm başkanlığı ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde bölüm başkanlığı, kulüp akademik danışmanlığı ve kariyer danışmanlığı görevlerinde bulundu. Doğa yürüyüşü, tiyatro ve futbol hobileri olan Celal Altıntaş evli ve 2 çocuk babasıdır.


Öğr. Gör. Umut Saray

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1983 yılında Burdur’da doğdu. 2002 yılında kazandığı Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliğibölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2007 yılında Türkiye Ekonomi Bankası icat çıkar proje yarışmasında Türkiye yarı finalisti oldu. 2010 yılında Kırıkkale Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik Elektronik MühendisliğiAnabilim Dalında yüksek lisans eğitimine başladı ve 2012 tarihinde Yrd.Doç.Dr. Murat Lüy ile çalıştığı “Rüzgâr Potansiyelinin Yapay Sinir Ağlarıyla Analizi ve Uygulaması” adlı tezi savunarak yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2018 yılındaAnadolu Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Havacılık Elektrik Elektroniği Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. Haziran 2020 de İstanbul GedikÜniversitesi Savunma teknolojileri bölümüne yatay geçiş yaptı. Danışmanları Prof. Dr. Feriha Erfan Kuyumcu ve Dr. Çiğdem Gündoğan Türker iledoktora tezine devam etmektedir. Elektrik elektronik alanında birçok ulusal ve uluslararası tebliğ ve makaleleri bulunmaktadır. Halen Turhal Meslek Yüksekokulunda Öğretim görevlisi ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Danışman olarak görev yapmaktadır.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.