Kariyer Danışmanları

  • ANA SAYFA
  • BİRİMLER
  • KARİYER DANIŞMANLARI


Öğr. Gör. Dr. Aslı YERLİKAYA

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1987 yılında Ünye/Ordu’da doğdu. 2004 yılında kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2008 yılında mezun oldu. 2008 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine başladı ve 23.07.2012 tarihinde Prof. Dr. Hüseyin KALKAN ile çalıştığı “Çeşitli Değişkenler Açısından Temel Astronomi Kavramları” adlı tezi savunarak yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılındaOndokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. 15.02.2019 tarihinde Doç. Dr. Munise Handan GÜNEŞ’in danışmanlığında hazırladığı “7. Sınıf Vücudumuzdaki Sistemler Ünitesinin Araştırma Sorgulama Temelli Öğreniminin Programdaki Öğrenme Alanlarına Etkisi” başlıklı tezini savundu ve “Doktor” unvanına layık görüldü. 2020 yılında Dr. Öğretim Görevlisi unvanını alan YERLİKAYA’nınaraştırma-sorgulama temelli öğrenim, astronomi eğitimi, mekân dışı eğitim, görsel okuryazarlık konularına ilişkin ulusal ve uluslararası tebliğ ve makaleleri bulunmaktadır. Halen Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Kariyer Danışmanı olarak görev yapan Aslı YERLİKAYA, evli ve bir çocuk annesidir.Öğr. Gör. Celal ALTINTAŞ

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1986 yılında Yozgat’ta doğdu. 2004 yılında eğitime başladığı Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Maliye lisans eğitimini 2008 yılında tamamladıktan hemen sonra, aynı üniversite bünyesinde Maliye Anabilim Dalı yüksek lisans çalışmalarına başladı ve yüksek lisans eğitimini Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde aynı anabilim dalında tamamladı.

Yüksek lisans çalışmaları sırasında Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde iki yıl süreyle ücretli öğretim görevlisi olarak çalıştı. Serbest muhasebeci mali müşavirlik bürolarında çalıştı. 2010 yılında Gümüşhane Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında buradaki işinden ayrılarak; şuan halen çalıştığı Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve halen bu kurumda çalışmaya devam etmektedir.

Öğrenciliği yıllarında Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı görevini iki yıl süre ile yürüttü. Görev yaptığı Gümüşhane Üniversitesi’nde müdür yardımcılığı, bölüm başkanlığı ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde bölüm başkanlığı, kulüp akademik danışmanlığı ve kariyer danışmanlığı görevlerinde bulundu. Doğa yürüyüşü, tiyatro ve futbol hobileri olan Celal Altıntaş evli ve 2 çocuk babasıdır.Öğr. Gör. Erdem KANIŞLI

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

İlk ve orta öğrenimimi Gaziantep’te tamamladıktan sonra 2000 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans öğrenimine başladı. 2004 yılında mezun oldu. Kısa bir özel sektör deneyiminin ardından 2006 yılında lisansüstü eğitimi için geri döndüğü Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde 2008 yılında Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı ve farklı birimlerde akademik ve idari görevlerde bulundu. Ayrıca İlkokul yıllarından bu yana uğraştığı hentbol sporunu profesyonel oyuncu ve kulüp yöneticisi olarak devam eden Kanışlı, önceki yıllarda antrenörlük yapmakla beraber il hakemi derecesine de sahiptir.

Öğr. Gör. Nilşah GEBOLOĞLU

TOGÜ KARMER – Kariyer Danışmanı

1995 yılında Tokat’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tokat’ta tamamladı. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde başladığı lisans öğrenimini 2017 yılında tamamladı. Lisans öğreniminden hemen sonra Ankara’da bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Fizyoterapist olarak görev yapmaya başladı ve bu süreç içerisinde çocuklar için düzenlenen pek çok sosyal faaliyete katkıda bulundu. Özel sektörde meslek hayatını sürdürürken eğitim hayatına da 2018de başladığı yüksek lisansla devam etti. Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında sürdürdüğü yüksek lisans öğrenimini 2020de tamamlayarak master derecesiyle mezun oldu. Aynı sene içerisinde Gazi Üniversitesi bünyesinde aynı adlı anabilim dalında doktora eğitimine başlamaya hak kazandı ve şu an eğitimini sürdürmektedir. 2020 yılının Ekim ayında çalıştığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden ayrılarak şu an halen çalıştığı Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve halen bu kurumda çalışmaya devam etmektedir.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Binası Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.